NAJLEPSZY WYBÓR NIE WCHODZIĆ!

We wtorek,  11 października2016roku, w Naszym Technikum odbyła się, jak co roku premiera teatrzyku profilaktycznego.  Został on od początku do końca wykonany przez uczniów naszej szkoły. Realizacją scenariusza zajęli  się członkowie naszego koła teatralnego. Wielka prace wykonały opiekunki koła,  Panie Małgorzata Misztak oraz Małgorzata Chmielarczyk. Scenariusz został napisany przez uczennicę Joannę Ziobrowską. Teatrzyk wzbudził sympatię u naszych młodszych kolegów i koleżanek. Na premierze nie mogło zabraknąć przedstawicieli komendy miejskiej policji w Rzepinie- ( był sam komendant Ryszard Świerczek) oraz przedstawicielek Sanepidu. Goscie wyrazili duże zainteresowanie spektaklem i jego przekazem. Zwrócili uwagę na jego dobra jakość artystyczna i zaangażowanie naszych kolegów- aktorów.  Zadecydowali, że  nasz teatrzyk może być pokazywany jako działanie profilaktyczne, zarówno młodszym uczniom naszej szkoły, jak i innych szkół, szczególnie gimnazjów.  Pomoże on uświadomić młodzieży   o czyhających zagrożeniach w XXI wieku. Aktorzy zrobili kawał dobrej roboty. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć,  że jestem wręcz dumna z tak dobrej realizacji naszego projektu. Mam nadzieje, że słowa wypowiadane przez aktorów zapadną na zawsze w naszej pamięci.  Bo przecież zawsze jest czas na zmiany……….    NAJLEPSZY WYBÓR NIE WCHODZIĆ!

DARZ BÓR

Joanna Ziobrowska

NAJLEPSZY WYBÓR NIE WCHODZIĆ!
NAJLEPSZY WYBÓR NIE WCHODZIĆ! NAJLEPSZY WYBÓR NIE WCHODZIĆ!

Sekcje sportowe

Koła zainteresowań

Zajęcia praktyczne

Strefa absolwenta