Nic tak nie łączy , jak wspólne czytanie

Nic tak nie łączy , jak wspólne czytanie J

   Klasa 3A SP z Rzepina , to już stali bywalcy naszego Technikum. Było już zwiedzanie szkoły, wspólne ogniska i były też  lekcje przyrody . Tym razem przyszedł czas na wspólne czytanie. Dzieciaki zjawiły się u nas pod opieką  swoich wychowawczyń :Pani Iwony Kroczak i  Pani Bogusi Błaszczykiewicz , które  jak zwykle otaczały swoich uczniów cierpliwością i uśmiechem .

 A ponieważ grudzień i Święta Bożego Narodzenia  w  tle, wybór padł oczywiście na ulubioną  zarówno przez  klasę 3A SP , jak i 3B TL  „Opowieść Wigilijną”.

 Wspólne czytanie rozpoczęli uczniowie naszego technikum , a następnie książka wędrowała wśród uczniów szkoły podstawowej . Nie zabrakło testu sprawdzającego jak uważnie dzieci  słuchały opowieści, a nagrodą za prawidłowe odpowiedzi na każde pytanie były akrobacje wykonywane przez Kordiana ( ze szpagatem, mimo gromkiego dopingu dzieci, jednak sobie nie poradził J)

   Kolejną atrakcją wymyśloną  przez panie wychowawczynie  było wykonanie świątecznego  anioła wspólnie ze starszymi  kolegami,  jak można zobaczyć w naszej galerii trudno było stwierdzić , kto przy tym zadaniu bawił się lepiej , uczniowie ze SP czy nasi koledzy i koleżanki z TL .

Jak zapewniały nas  dzieci z 3A ,jeszcze nie raz tu wrócą , kto wie może za kilka lat to oni będą tymi przy których będziemy pisali -uczniowie  TL

Dziękujemy za wspólną zabawę

                                                                                                     III  B

wspolneczytanie2017
wspolneczytanie2017 wspolneczytanie2017

Sekcje sportowe

Koła zainteresowań

Zajęcia praktyczne

Strefa absolwenta