Od 01 września 2014 w Technikum Leśnym w Starościnie funkcjonować będzie dziennik elektroniczny Uczniowie Optivum net+.

Korzystanie z Systemu UONET-plus jest dla rodziców całkowicie bezpłatne. Zarówno pełny dostęp do danych, jak też wszystkie funkcje UONET nie są powiązane z żadnymi opłatami!

Uruchamiamy dowolną przeglądarkę internetową

Adres logowania dla rodziców oraz uczniów znajduje sie w linku

 

https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiatslubicki

1.Klikamy na przycisk zaloguj się.

 


2. W następnym oknie gdy logujemy się pierwszy raz wpisujemy adres mailowy który podaliśmy w sekretariacie szkoły lub u wychowawcy klasy ucznia. Pamiętajmy że rodzic jak i uczeń mają osobne konta. Uprawnienia konta rodzica sa inne niż ucznia.

3. Po wpisaniu ( podanego w szkole) adresu mailowego ( nie wpisujemy hasła) ale klikamy na przycisk przywracanie dostepu aby dokonać weryfikacji konta. Na ten adres zostanie wysłana informacja i należy ją odczytać i postępować według instrukcji.4. Jeżeli zapomnieliśmy hasła to postępujemy tak jak byśmy pierwszy raz próbowali się zalogować.

    Rodzice lub opiekunowie ucznia  mogą mieć osobne konta dla siebie tzn. ojciec i matka mogą mieć osobne konta, ale muszą podać swoje emaile  do sekretariatu szkoły lub do wychowawcy klasy aby mogli się zalogować do systemu.


Jeśli wystąpią problemy z logowaniem lub dostępem do dziennika prosimy o kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.   lub telefonicznie +48 95 759 62 39, podając w wiadomości imię i nazwisko ucznia. zawsze można wysłać e-mail do administratora dziennika na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Sekcje sportowe

Koła zainteresowań

Zajęcia praktyczne

Strefa absolwenta