KADRA PEDAGOGICZNA

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

  1. Jarosik Przemysław – dyrektor, nauczyciel historii
  2. Wiliński Janusz – wicedyrektor, nauczyciel wychowania fizycznego
  3. Leśniewski Zbigniew – kierownik zajęć praktycznych
  4. Ciesielska Monika – kierownik internatu
  5. Łukaszewicz Robert – z-ca kierownika internatu, nauczyciel wychowania fizycznego
  6. Chmielarczyk Małgorzata - wychowawca w internacie
  7. Ks. Dekiert Michał  - nauczyciel religii
  8. Gaweł Marcin – nauczyciel  matematyki
  9. Gontarz Monika – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  10. Gurgul Ryszard - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  11. Janiak Izabela – wychowawca w internacie
  12. Jankowski Andrzej - nauczyciel przedmiotów zawodowych ,wychowawca w internacie
  13. Jastrząb Dominika – nauczyciel matematyki
  14. Jaworowska Anna - nauczyciel języka angielskiego
  15. Kochanowska Anna – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  16. Kołosza Wiesław – nauczyciel historii i społeczeństwa
  17. Korcz Joanna - nauczyciel podstaw przedsiębiorczości
  18. Kozak Agnieszka – nauczyciel języka niemieckiego
  19. Kułakowska –Turek Dorota -  nauczyciel języka niemieckiego
  20. Marciniak Barbara - wychowawca w internacie
  21. Misztak Małgorzata - wychowawca w internacie
  22. Nowaczyk Nina – bibliotekarz
  23. Nowak Wioletta - wychowawca w internacie
  24. Olesek Józef – wychowawca w internacie
  25. Pieprz Mariola – wychowawca w internacie, nauczyciel biologii
  26. Piórkowski Stanisław - wychowawca w internacie
  27. Płaza Bernardeta – wychowawca w internacie, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  28. Sadowska Ewa – pedagog, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
  29. Sidorkiewicz Alicja – nauczyciel języka angielskiego
  30. Smoczyk Michał – nauczyciel chemii
  31. Sobczak Jacek – wychowawca w internacie
  32. Stefanowicz Dariusz – wychowawca w internacie
  33. Tabaka-Wypych Joanna – wychowawca w internacie
  34. Tatol Zofia – nauczyciel języka polskiego, wiedzy o kulturze
  35. Utracka Beata - nauczyciel języka niemieckiego
  36. Utracki Damian – wychowawca w internacie, nauczyciel historii i społeczeństwa, wiedzy o społeczeństwie, geografii,
  37. Witkowski Waldemar – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  38. Woroszkiewicz Ryszard – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  39. Zygmański Amadeusz - nauczyciel wychowania fizycznego
  40. Żydek Michał – nauczyciel fizyki i informatyki

 

Sekcje sportowe

Koła zainteresowań

Zajęcia praktyczne

Strefa absolwenta