KADRA PEDAGOGICZNA

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

  1. Jarosik Przemysław – dyrektor, nauczyciel historii
  2. Wiliński Janusz – wicedyrektor, nauczyciel wychowania fizycznego
  3. Leśniewski Zbigniew – kierownik zajęć praktycznych
  4. Ciesielska Monika – kierownik internatu
  5. Łukaszewicz Robert – z-ca kierownika internatu, nauczyciel wychowania fizycznego
  6. Chmielarczyk Małgorzata - nauczyciel podstaw przedsiębiorczości,wychowawca w internacie
  7. Ks. Dekiert Michał  - nauczyciel religii
  8. Gaweł Marcin – nauczyciel  matematyki
  9. Gontarz Monika – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  10. Gurgul Ryszard – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  11. Janiak Izabela – wychowawca w internacie
  12. Jankowski Andrzej - nauczyciel przedmiotów zawodowych ,wychowawca w internacie
  13. Jaworowska Anna - nauczyciel języka angielskiego, wychowawca w internacie
  14. Kochanowska Anna – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  15. Kołosza Wiesław – nauczyciel historii i społeczeństwa
  16. Kozak Agnieszka – nauczyciel języka niemieckiego
  17. Misztak Małgorzata - wychowawca w internacie
  18. Nowaczyk Nina – bibliotekarz
  19. Nowak Wioletta - wychowawca w internacie
  20. Olesek Józef – wychowawca w internacie
  21. Pieprz Mariola – nauczyciel biologii, wychowawca w internacie
  22. Płaza Bernardeta –  nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, wychowawca w internacie
  23. Rojewska Anna - nauczyciel języka niemieckiego
  24. Sadowska Ewa – pedagog, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
  25. Sidorkiewicz Alicja – nauczyciel języka angielskiego
  26. Smoczyk Ewa – nauczyciel języka niemieckiego
  27. Smoczyk Michał – nauczyciel chemii
  28. Sobczak Jacek – wychowawca w internacie
  29. Stefanowicz Dariusz – wychowawca w internacie
  30. Tabaka-Wypych Joanna – wychowawca w internacie
  31. Tatol Zofia – nauczyciel języka polskiego, wiedzy o kulturze
  32. Utracka Beata - nauczyciel języka niemieckiego
  33. Utracki Damian – nauczyciel historii i społeczeństwa, wiedzy o społeczeństwie, geografii, wychowawca w internacie
  34. Witkowski Waldemar – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  35. Woroszkiewicz Ryszard – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  36. Zygmański Amadeusz - nauczyciel wychowania fizycznego
  37. Żydek Michał – nauczyciel fizyki i informatyki

Sekcje sportowe

Koła zainteresowań

Zajęcia praktyczne

Strefa absolwenta